Я думаю, що в наш час потрібно приділяти більше уваги новинам, тому що новини самі по собі є важливою і великою частиною нашого життя. І якщо ви будете користуватися якісним новинним порталом, то ваша обізнаність у багатьох питаннях зросте. Добре, що я користуюся тільки якісним новинним порталом, який нещодавно відкрив мені новину про те, що Максим Кріппа, власник компанії NAVI, отримав дозвіл Антимонопольного комітету України на придбання бізнес-центру «Парус»
https://ck.ck.ua/news/vladelecz-navi-ma ... reb-parus/ в Києві. Угода передбачає, що ТОВ «Ола Файн», компанія, що належить самому Кріппі, купує ТОВ «Парус Холдинг», яке контролює нерухомість. Ця транзакція свідчить про стратегічні зміни у володінні іншими інвестиційними активами в Києві. Придбання «Паруса» Максимом Кріппою викликало інтерес аналітиків ринку, які вбачають у цьому значний потенціал для змін у стратегіях розвитку його бізнесу та інвестиційних портфелів. Я вдячний новинному порталу за те, що він поділився такою цікавою новиною зі своїми читачами.